Říjen 2006Draci II

26. října 2006 v 21:12 Fantasy obrázky
všechny (až na pár výjimek) následující obrázky jsou převzaty z lapiduchu z místnosti Draci..
tak a nejlepší nakonec!

Ouran High School Host Club

24. října 2006 v 21:46 Anime
Ouran High School Host Club je vynikající anime. Doporučuju shlédnout všem, dokonce i těm, které anime jinak moc nebere.(všechny díly jsou na www.youtube.com stačí napsat do vyhledávače ouran 1 a vyplivne vám to první epizodu) Je to o holce Haruhi, která se dostane na prestižní a šileně drahou a snobskou školu. Protože působí klučičím dojmem, je přijata do klubu hostitelů a i když později členové tohoto klubu její tajemství odhalí, zůstane dál členem.Protože Hostitelský klub se živí tím, že prodává (počestnou!) společnost nejhezčích kluků na škole, rozsortovali se členové na několik typů.členy klubu dál jsou:
Teatrální Tamaki: blonďák, kterýá se spoléhá na svůj zevnějšek a snaží se okouzlit haruhi. ta ho vždycky nějak suše setře.
Kalkulující Kyouya: stará se o finační stráku a organizaci klubu, má mindrák z toho, že je třetím synem vážené rodiny a jeho bratři před ním už všeho dosáhli. Zakládá si na tom, že je egoistická osoba, nakonec se stejně ukáže, že je to jen jeho maska...nazýván jako "chladný typ" :-p
Praštěná dvojčata Hikaru a Kaoru: dvojčata, která si zakládají na tom (a zároveň tím trpí) že jim nikdo nerozumí a že je od sebe nidko nerozezná. První člověk, kterému se to podaří, je hádejte kdo?? no naše slavná Haruhi. .. typ "malí ďáblové" (v anglickém překladu "Little devil type" kdyžtak si to přeložte lépe)
Ochranitelský Mori: dělá nerozlučného přítela a něco na způsob tělesné stáže Honeymu (níže). Touto službou je povinován z důvodu závislosti rodin Moriho a Honeye. je málomluvný, celý jeho text se (kromě jediné nebo dvou epizod) sestává ze slov "chápu, ano a Honey!!" takže vidíte, že to není zrovna zábavný chlapík. "divoký typ"
Roztomilý Honey: Nenechte se zmást, tomuhle blonďatému prckovi se slabostí pro růžové králíčky a sladké dorty, je 17 a má černý pás v několika bojových uměních. "sladký typ"
Tak, a nejepší (podle scénáristů) nakonec. Haruhi, děvče ne příliš krásné, ale jinak všestraně dokonalé. Jen co přestoupí na školu, prohlédne masky a rozlouskne slupky všech členů klubu. Je všemi milována a obdivována... včetně dívek na škole, které si myslí, že je kluk.
Ouran je vážně vtipný, trošku podobný Fruits basket.
až budete mít půlhoď ky volna, doporučuju se podívat, a zaručuju, že se nasmějete. u první epozody zrovna moc ne (pořád tam něco osvětlujou a vysvětlujou, načrtávaj zápletku....atd.), ale druhá už je k popukání.
http://ouran.krysyuy.net/ - oficiální stránka anime.

hlasujte

23. října 2006 v 16:39
Nějak mi došla inspirace a jak jste si mohli všimou, nepřidávám sem nový příspěvky. Takže mi do komentářu napiště, na jaké téma byste chtěli další dávku obrázků. Nejlepší by byla nějaká klasicklá fantasy rasa, která ještě v galerii není... Takže mi to sem napište a já přidám další obrázky na to nejpopulárnější téma...