Duben 2007

K datu 27.04. 07 moje nejoblíbenější

27. dubna 2007 v 22:54 Fantasy obrázky
Tak další obrázky,. z těhle jsem nadšená

Sirin po druhé

22. dubna 2007 v 10:41 Fantasy obrázky
Tak další a snad poslední úlovky Sirin, o které jsem vás nemohla připravit. Dnes trochu obsáhleji....A hned jako první- mrtvá zahnívající víla! :D
Tenhle obrázek se jmenuje Cháron
A tohle prý má být fanart ke steré PC hrě Quest for glory I. (Přiznejte se, kdo z vás to hrál a dohrál? Jinak pro zasvěcené to má být ten princ zakletý babou Jagou.)
Všimněte si detailu křídla toho bližšího havrana
No a jako poslední (to už nemá na svědomí sirin) Pan Jonatan Časnačaj z Prachettovy Zeměplochy (čte se to Ča-snač-aj,jasné? :D) Je to podobizna Časnačaje z fimu Otec prasátek, kde ho hrál Marc Warren.

Kopírování

21. dubna 2007 v 10:39 blog
Chodí mi od vás dva druhy mailů. Zaprvé, že ten a ten blog má ode mě zkopírované ty a ty obrázky. A za druhé, že já jsem zkopírovala z toho a toho blogu zase jiné obrázky. Chtěla bych vám k tomu něco říct a snad tím tuhle praxi zarazit.
Já ty obrázky sbírám na deviantartu a na jiných stránkách, kde jsou volně šiřitelné, což znamená, že já na ně nemám ani ta nejmenší práva. Klidně si kopírujte jak se vám zlíbí, jen do počítače i na váš vlastní blog. Sice mě trochu rozčiluje, když najdu na nějakém blogu svůj vlastní článek i s popiskami a s obrázky ve stejném pořadí, ale s tím se nedá nic dělat. POkud ode mě zkopírujete celý článek, byla bych vám celkem vděčná, kdybyste uvedli zdroj, ale nutit vás nemůžu :-)
No a k tomu dalšímu druhu mailů. Já nekopíruju z jiných blogů, protože prostě nemám důvod. Schválně si zkuste do seznamu napsat heslo -fantasy obrázky- a uvidíte čí blog vám to vyhodí jako první. I když jsou obrázků na internetu taková kvanta, často se stane, že se několik lidí strefí to toho samého. A taky bych vás chtěla poprosit, že předtím, než mě začnete častovat různými jmény, abyste si prohlédli datum vložení článku. Protože když mám já článek vložený už měsíc a vy mi začnete nadávat kvůli nějakému blogu, kde byly obrázky vloženy před týdnem, děláte ze sebe akorát hlupce.

Skvělá sada od Sirin

15. dubna 2007 v 19:39 Fantasy obrázky
Jestli někdo z vás občas zabrousí na Lapiduch a ´do místnosti Fantasy obrázky, nemohla vám ujít zvýšená aktivita uživatelky Sirin :D. Protože její poslední příspěvky byly vážně kvalitní, dám vám sem jednu obsáhlejší sadu, která se mi hrozně líbí.
tak, to je pro dnešek vše, ale tím jsem plody Sirinina lovu zdaleka nevyčerpala. :-) mám připravenou ještě jednu dobrou sadu, ale tu až zase za čas, abyste se měli na co těšit... (a abych si já mohla vydechnout :-))

Dračí amulety

7. dubna 2007 v 23:48 Fantasy obrázky
Dva články během pěti minut! PO delší době jsem zase zpět, takže se nezapoměňte podívat na článek pod Dračími amulety, jsou tam
další obrázkové chuťovky.
Pokud někdo znáte ještě nějaký obrázek z téhle série, pošlete mi ho na můj dobře známý mail :-)

Tak konečně zase zpět

7. dubna 2007 v 23:43 Fantasy obrázky
konečně přináším další dávku obrázk. jestli je tu něco podruhý, dejte vědět. (vzhledem k těm kvatnům obrázků co už tu jsou, je to celkem pravděpodobný)