Červen 2007

golgari podruhé, ale rozhodně ne naposledy

24. června 2007 v 17:37 Fantasy obrázky
když obrázky, tak pořádné a když pořádné obrázky, tak ať je jich hodně :-) Kdo sem chodí proavidelně, jistě zná golgariho, který už tady jednu sadu (apolečně s Juicy) má. Teď mi na mail od něj přišel balíček úžasných wallpaperů, je jich přes osmdesát (s tím, že některé už tady jsou).... Takže se těšte na takový golgariho týden :-) Nemusíte se bát, že byste přišli o další anktetovou sadu, ta příde na řadu, až vyčerpáme všechny pokaldy z golgarovi pokladnice ... většina z těch tapet bude ovšem zmenšená, aby se mi to vešlo na blog.cz ... Ale dnes jsem vybrala ty, co nepotřebovaly zmenšení

anketa - bojovníci, čarodějové atd.

23. června 2007 v 19:18 Fantasy obrázky
první várka na základě ankety. taková méně barevná a líbivá sada... takže se vám to všem asi líbit nebude... ale mě se líbí všechny hodně.
začneme tvrďácky :D
a tohle jsem si prostě mezi bojovníky nemohla odpustit :D

Jean Tay

21. června 2007 v 18:40 Fantasy obrázky
vím, že jsem slibovala tématické sady na základě té ankety, co je o článek níž, ale než se začni řídit vašimi přáními, rozhodla jsem se dám sem něco, co mám ráda já. takže francouz Jean Tay!
Tenhle je snad nejhezčí... těch detailů na šatech

Anketa

17. června 2007 v 18:02 blog
Objevil se tu názor(ano, Sapphirone, mluvím o tobě :D), že by bylo dobré začíst zase s nějakými tématy, co se týče obrázků. Takže pro začátek jsem se vyburcovala a stvořila aspoň anketu, abych podle průběžných výsledků mohla začít něco hledat. Nepochybuju o tom, že nejvíc hlasů dostanou draci, ale chtěla bych vás upozornit, že sady s draky jsou tady nejmíň čtyři. A pokud byste chtěli něco jiného, než je v anketě, prostě to napiště do komentářů a já to vezmu v potaz.

Juicy a nějaký zbytky ode mě

16. června 2007 v 20:09 Fantasy obrázky
Takže nejdřív další barevná sada od Juicy (díky jí) a pak několik na doplnění ode mě :-)
Blog.cz zase nějak nepojmá obrázky,m usela jsem to nahrávat všechno dvakrát, takže jestli se vám obrázky vykřížkují, aktualizujte stránku, dokud se vám nezobrazí
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
a teď já, snažila jsem se vybrat obrázky jiného druhu, než jsou ty nahoře, aby to nebylo moc jednotvárné

Juicy a golgari

14. června 2007 v 16:32 Fantasy obrázky
Další děkovací sada :-) asi před týdnem mi Juicy a golgari nezávisle na sobě poslali sadu obrázků, obě dvě byly skvělé, tak jsem je sem musela dát. Omlouvám se za to prodlení, ale znáte to... škola..... Abysi ani jeden nestěžoval, že jeho článek je až pod článkem toho druhého, dala jsem je radši oba do jednoho.
takže nejdřív Juicy: (jo a poděkujte zase! :-) )
a teď golgari. omlouvám se za kvalitu obrázků, původně to byly moc pěkné wallpapery, ale musela jsem je zmenšit, protože nic většího než 250 kb se mi do blog.cz nevejde.....

Nový blog.

3. června 2007 v 0:40 blog
Ne nebojte, nikam se nepřesouvám. Jen jsem vám chtěla oznámit, že jsem založila nový blog (lyria-povidky.blog.cz) kam budu dávat své fantasy (zatím humoristické) povídky. Na zkoušku jsem tam dala dvě, vy mi řekněte co si o tom myslíte a já kdyžtak přidám další... Nový blog jsem založila proto, že většina lidí sem chodí jen kvůli obrázkům a povídky by jim zbytečně zabíraly místo. A podkud se tedy někdo z vás odváží něco si přečíst, podívejte se prosím nejdřív do rubriky Blog, kde je komentář k založení blogu a k povídkám.... takže: