Říjen 2007

Zaklínač

26. října 2007 v 19:30
Tak se musím pochlubit, podařilo se mi ukořistit poslední sběratelskou edici co měli na Zličníně v JRC games. Samozřejmě, protože jsem lemra, tak jsem si nezkontrolovala, které grafické karty hra podporuje a které ne, takže mě te´d čeká ještě nákup nové graf.karty, abych hru mohla vůbec spustit, ale stejně jsem nadšená :) Medailon je úžasný(hned jsem z něj servala tu děsnou klíčovou věc a dala si ho kolem krku :)), navrch jsem od pohledného prodavače dostala ještě dýku, kterou lidi s předobjednávkou nedostanou :), poslouchám soundtrack a čtu Sapkowskiho povídku. Už máte hru taky? jaké jsou vaše dojmy z hry a z balíčku ať už speciálního nebo toho běžného?
Jedinou vadou na kráse je Zaklínačské triko... čekala jsem že půjde o triko universální velikost, co se stahuje a roztahuje podle toho, kdo jej obleče.. normální balvňák velikosti L je pro mě trošku mimo mísu :D

Sapphiron

25. října 2007 v 16:16 Fantasy obrázky
Takže dávka od další místní stálice :)já vím, že už jsem to tady psala, ale už aby bylo zítra a vyšel zaklínač :)
poslední obrázek byl příliš velký a po zmenšení na něm nebylo nic moc vidět, takže jsem ho nepřiložila.... stejně, díky sapphironovi
ještě jedna poznámka pod imaginární čarou :) nemůžu se dostat do komentářů, takže jestli mi chcete něco sdělit, napište do posledního vloženého článku :)

Diablo swing orchestra

20. října 2007 v 20:20 Skupiny
Dostala se ke mně naprosto úžasná věc. Tímto zdravím Amoryllis, která mi doporučila tuto skupinu. Jejich CD The butcher's ballroom je něco unikátního. Hrají úžasnou směsici swingu, metalu, opery a bůh ví čeho ještě a jejich zpěvačka navíc vládne krásným, skoro operním, hlasem, takže se jedná skoro o splněný sen :) Něco jsem si o téhle kapele našla a tak teď použiju překladu Pure_Pleasure_Seekera ., moderátora Nightwish_fans.net fóra. Jedná se o kousek "legendy" ktrou okolo sebe kapela šíří a která je částí je¨jich image.
"Původ Diablo Swing Orchestra spadá do Švédska roku 1501. V té době existoval orchestr, který hrál jako žádný jiný, dokázal vzít za srdce lidi ze všech společenských vrstev, zkrátka všichni ho zbožňovali.

Všichni až na církev, jenž neskonale bohatla na darech a odpoustkách. Proto nejprve začla šířit pomluvy (ďáblův orchestr), a když to nezabíralo vypsala na členy orchestru tučné odměny.

Oni členové se schovávali po lesích a u dobrých lidí, kteří pro ně vždy našli jídlo. Když však, ale vypsaná odměna dosáhla příliš vysoké částky - bylo jim jasné, že to dál nejde, a že je otázkou času, než je někdo udá. Rozhodli se proto, odejít ze světa s grácíí sobě vlastní a uspořádali monumetální koncert.. zážitek, to byl pravda neopakovaletlný, všichni zpívali - dokonce i stráže vyslané zatknout je, počkali až dohrají poslední song.

Nakonec ale představení muselo skončit, byli zatknuti a odsouzeni k smrti oběšením. Avšak ještě předtím se dohodli, že poselství jejich orchestru musí přetrvat a že jejich potomci za 500 let musí navázat na jejich odkaz, předali tedy dopisy svým nejbližím, a ...

V roce 2003 došlo k neuvěřitelnému setkání - dva potomci členů Ďáblova orchestru se setkali v hudebním obchodě, dali se do nezávazného rozhovoru, když tu náhle přišla řeč na dopisy..."
Takže hledat a stahovat! pokud nebude link k nalezení, piště sem a já něco vložím na rhapidshare

Nightwish v T-mobile aréně!

17. října 2007 v 15:27
Přesun! Nightwish vystoupí ve stejný den, ale v T-mobile aréně! hurá, spousta místa navíc možná i pyrotechnika bude!

Návrat

14. října 2007 v 19:21 Fantasy obrázky
Tak zpět z Paříže. Že bych byla nějak nadšená, to se říct nedá, měla jsem permanetní pocit, že jsem v Praze. No holt, když je někdo zmlsaný jedním z nejhezčích měst Evropy, tak ho pak nějaká Paříž nemůže oslnit :) takže Vivat Praha!

ODJEZD!

2. října 2007 v 20:17
Tak, te´d tu týden nebudu, vracím se příští středu. Jedu do Paříže a už se nemůžu dočkat, jestli se mi podaří nafotit něco trochu do fantasy, tak to sem hodím :)