Listopad 2007

Omluva II

26. listopadu 2007 v 18:47
omluvám se, ale teď nebudu mít pár dnů internet, navíc se velmi bavím se zubaři (fixní rovnátka, hurá hurá :P půjdu k maturitě bez zubů a s rovnátkama), takže nečekejte žádnou novou sadu :)

Golgari po nevímkolikáté

19. listopadu 2007 v 21:26 Fantasy obrázky
Konečně, že? Tak mi přestaňte v duchu nadávat a přečtěte si omluvu pod tímto článkem :) takže golgari!

OMLUVA

19. listopadu 2007 v 17:14
Dávám to ještě sem, pro ty, co to nečetli v komentářích. Z důvodů výpadku nějaké částli blogu.cz jsem neměla poslední čtyři dny přístup ¨do adminu.. omlouvali se mi srdečně, nicméně na bog můžu až teď...

Nightwish lístky!

12. listopadu 2007 v 21:00
Tak je to tady! lístky na koncert v Praze, 795Kč v síti www.ticketportal.cz !! (už mám taky lupínek zarezervovaný :) tak jsem se na něj těšila, že mu dám asi jméno :D)

Ondrak.Petr

6. listopadu 2007 v 17:02 Fantasy obrázky
já idiot tu píšu o nováčcích a zapomenu na Ondraka.Petra :)

mil.lik

4. listopadu 2007 v 22:11 Fantasy obrázky
Tak další sada, tentokrát od Mil.lik :) Příště se těšte na golgariho, bude to jedna velká megasada :)) posílal mi svoje sady už před časem, ale já teď zase nějak nestíhám. Doufám, že se nebude zlobit, když jsem tentokrát dala přednost nováčkovi :)
(jestli to půjde tímhle tempem, už nikdy nepřijde na řadu sada, kterou bych tvořila já :DD Jsem ráda, že řady obrázkofilů rozšiřují. Obrázky ukládejte na www.uschovna.cz a pošlete zprávu na můj mail. Ale pozor, na blog jdou uložit jen jpg obrázky a to jen do 250 kb... takže při výběru obrázků na to berte ohled :))
Mil.lik se trefila do mého oblíbeného obrázku :)
Tenhle obrázek je skvost. na první pohled jsem si vůbec nevšimla, že je to mořská panna... sice trošku uhilá, ale pořád poznatelná :)
Tak příště golgari a pak kdo? Třeba Sapphiron dlouho neposlal žádnou pěknou sadu :) A nebo Adriana se svou dračí vášní.