Červenec 2008

Vlkodlaci

24. července 2008 v 22:57
Padl návrh na sadu vlkodlaků, tak tady je :) bohužel musím říct, že mě mé oblíbené galerie poměrně zklamaly, všechny obrázky jsou na jedno brdo... ale tady je pár těch nejpovedenějších

Draci od mě :)

20. července 2008 v 12:49
Golgari mě sice předběhl, ale když už jsem tu sadu začala shledávat, tak ji přece musím vystavit :) je jich sice míň, ale snad se budou líbit. piště do komentářů návrhy na další :)

GennySina drakiáda

15. července 2008 v 5:30 | golgari |  Fantasy obrázky
Zdarec lidi,
snad mě nevypískáte, že jsem opět zasáhl Lyrii do práce, ale zaslechl jsem, že tu někdo chtěl draky. :-) Naštěstí GennyS mi jich dříve pár poslala tak vám to tu dávám. :-)

Zase zpět! a tentorkát konečně s obrázky :)

12. července 2008 v 23:32 Fantasy obrázky
Tak tady je další sada, tentokrát ode mě :) Původně jsem sem chtěla dát nějaké víly, o které si tu několik lidí říkalo, jenže! S vyhořením počítače jsem taky přišla o 15GB obrázků :( Takže jsem se vrhla do hlubin deviantartu a našla pro vás zbrusu novou sadu, která ovšem není tak úplně vílová (Dobrou vílu, aby dneska člověk pohledal :) ) Pokud už tu něco bylo, tak se omlouvám, nesledovala jsem to tu moc pečlivě (nebylo jak).
a vůbec. co má být další sada?

Zase zpět!

12. července 2008 v 13:37
Tak jsem zase tady :) Původně jsem odcházela na týden nebo dva kvůli škole, to jsem ale netušila, že mi počítač znenadání vyhoří. Proto moc děkuji golgarimu, který měl tu trpělivost a blog vedl i v době mé neočekávané nepřítomnosti! Heslo do adminu má stále, tak snad bude stále něco přidávat. Takže se omluvám za zdržení a těšte se na další sady :)
Lyria