Říjen 2009

Nové sídlo smečky

26. října 2009 v 18:17 | goglari |  Smečka
Golgari dlouho putoval po končinách jihu aby našel volné hrady, které by mohly posloužit jakožto sídlo jeho smečky. Hledal dlouho. Nakonec však předložil své rodině k posouzení čtyři sídla.

Hrad 1
Velké sídlo, místo asi pro 150 členů. Spousta obytných věží, velké sklepení. Okolí: Sídlo stojí na břehu jednoho z jižních moří, jinak se okolí skládá převážně z bažin. Osídlení: nízké - bažinami vede jedna obchodní stezka která protíná několik malých vesnic, vesnice jsou ve značné vzdálenosti od hradu. Původní obyvatelstvo: pravděpodobně démoni - nic užitečného po nich nezbylo.Hrad 2


Středně velké sídlo, místo asi pro 80 členů. 5 obytných věží, sklepení velmi rozsáhlé - vytesané do skály velmi hluboko. Okolí: značně složitý terén - hory, husté lesy. Osídlení: v nejbližší blízkosti se nachází pár dřevorubeckých osad, dál na jih se nachází 2 města a 1 rozsáhlý přístav. Původní obyvatelstvo: lidé - dobře vybavené mučírny, rozsáhlé knihovny.

Hrad 3

Malé sídlo, místo asi pro 20 členů. 3 obytné věže, sklepení střední. Okolí: lesy, bažiny. Osídlení: mírné - několik dřevorubeckých osad, rybářské osady, jedno středně velké město na severu - několik obchodních stezek - několik menších tlup banditů - minimální nebezpečí. Původní obyvatelstvo: čarodějové různých ras - velmi dobře zásobené knihovny, magické předměty, snadná obrana.

Hrad 4

Velké sídlo, místo asi pro 170 členů. Spousta obyvatelných věží, středně velké sklepení. Nutné rozsáhlé opravy. Okolí: husté lesy. Osídlení: několik zbylých elfích vesnic, v okolí žádné velké město či obchodní stezka. Původní obyvatelstvo: elfové - po posledním lidském nájezdu je opuštěné, útok přežily některé knihovny, jedna druidí komnata, značný zvěřinec - zvířata stále živá. Bude zapotřebí se zbavit několika přízraků a tupých monster které se rozhodly zdržovat se v tomto sídle.

Volte moudře.

Zrod nového blogu

26. října 2009 v 15:48 | Irimë Nyss |  blog
Zdravíčko všichni,
pro případ, že byste si nevšimli mého komentu pod předchozím článkem, dávám sem rovnou celý nový článek věnovaný právě vznikajícímu blogu.
Poté, co jsem to celé 'konzultovala' s Hassen, která mi sdělila svou pozitivní kritiku, jsem zvědavá, jak budete reagovat vy.
Pokud vám nebudou nic říkat slova v němčině a francouzštině, směle se obraťe na mě a já vám to přeložím...
Takže, nestyďte se sdělit své názory, ať už kladné či záporné, protože jedině tak budeme mít co nejlepší vzhled celého blogu.

S přáním dobrého zdraví (které mi momentálně chybí), Vaše Irimë Nyss


Nová anketa

21. října 2009 v 19:31 | golgari |  blog
Tady máte znova anketu, prosím volte moudře. :-)

Nový blog

19. října 2009 v 17:38 | Irimë Nyss |  Smečka
Tady ti vracím golgari úder za to, že se prej nedokážu rozhoupat. Takhle to vypadá, že chlapi jsou naprosto nemožní =P
Ale zpět k tématu. Vytvořila jsem anketu, ale chybí v ní parta.blog.cz, protože jsem to tam už neměla kam nacpat. Sorry...
Takže vybírejte pečlivě, pak už nikdo nebude moct remcat, že se mu to či ono nelíbí a že si to rozmyslel. Zkrátka bude pozdě...

Adios amigos...

!!! DŮLEŽITÉ !!!

5. října 2009 v 17:15 | golgari |  blog
Vážené dámy, Vážení pánové,

vzhledem k tomu, jakým směrem se tento blog vydal, vyvstal ve mně nápad založení nového blogu.

Jednalo by se hlavně o přesun Smečky, metalových kapel a fantasy tématiky s tím, že Smečka by byla hlavní prvek nového blogu.

Pokud souhlasíte s mým návrhem, prosím, promyšlete název nového blogu. Nejlepší by asi bylo použít případný název smečky.

Taky bych chtěl poprosit graficky nadané členy Smečky aby se pokusili vytvořit záhlaví blogu (obrázek) případně samotné logo smečky.

Děkuji za pozornost

Golgari

PS: Mé jméno do názvu nepoužívejte. Hodlám ho změnit.

Rimortis

4. října 2009 v 22:37 | golgari |  Skupiny
Rimortis je z mého úhlu pohledu skvělá speed metalová kapela s chytlavými texty. Tato povedená poděbradská parta nabízí už několik CD kvalitní hudby.

Diskografie:
Proud času (2000)
Oheň a led (2002)
Stín křídel (2004)
Vesmírem plout (2006)

V roce 2008 vydali své první dvd s názvem "...už bijí zvony..."

Členové kapely od roku 2007:
Milan Hloucal - zpěv
James Vácha - kytara
Jakub Liška - klávesy
Vašek Mrzena - basa
Martin Růžek - bicí
Ukázky:
Buď vůle tvá (neoficiální video)