Srpen 2010


Dragon age- postavy

6. srpna 2010 v 16:33 | Elenya |  Obrázky na téma.....
Alistair
Al
Rasa: Člověk

Povolání: Templář

Můj názor na něj:  Alistair je, abych to řekla až takhle....velmi přítulná postava, je s vámi už skoro od začátku příběhu a také je stejně jako vy Šedý strážce, vždy vás bude chránit a hodně hlídat, občas je malinko natvrdlý, ale to mu odpustíte, protože je to velmi milý muž a chce pro vás jen to nejlepší, dokonce jednou, když si myslel, že jste mrtví, tak se z té hořkosti probodl mečem, však oba jste byli zachráněni, počítejte s tím, že se s ním vždy na stejném názoru neshodnete, hodně vás pobaví jeho potyčky s Morrigan, tvy dva to snad baví, do toho druhého rýpat.
Al

Morrigan
Mo
Rasa: Člověk

Zaměření: Mág- Měnič podoby

Můj názor na ni:  Morrigan je hodně inteligentní žena, potkáte ji v ruinách a zezačátku vám nebude vůbec důvěřovat, pak ji její matka i tak pošle s vámi na cestu zachránit vaší zemi předl zlem a Nákazou. Občas má sice jedovatá slova, ale i přesto to s vámi myslí dobře. Je taky samotářka a ve vašem společném táboře se drží dál. Neodpustí si nikdy nějakou tu připomínku na Alistaira, kterého tím vždy vyprovokuje. Na straně dobra moc nestojí, každého by hned zabila a nešetřila ho.
Mo

Leliana
Le
Rasa: Člověk

Zaměření: Lotr-Bard

Můj názor na ni:  Leliana je moc hodná žena, s kterou si budete rozhodně rozumět. Vypadá sice jako něžná dívka, ale doopravdy to je bojovnice jak má být. Nádherně zpívá a vše bere s klidným přístupem a chladnou hlavou, nenechá se ničim rozhodit. Asi jako jediná i s vámi dala Zevranovi šanci žít a změnit se. Potkáte ji po jedné šarvátce v jedné hospodě, kdy vám v ní pomůže proti rozhněvaným mužům. Mluví i příjemným tónem.
Le

Zevran
Ze
Rasa: Dálský elf

Zaměření: Lotr- Vrah

Můj názor na něj: Zevran se s vámi setkal za dosti špatných okolností, měl totiž jakožto člen Antivských vran (Spolek nájemných vrahů) vás i vaši družinu odstranit z povrchu zemského. Však nepovede se mu to a při jeho pokusu zabít vás selže. Vy pak máte na výběr, dát mu šanci tím, že se k vám přidá a odčiní to, co chtěl spáchat, nebo ho zabít. Podle mě se ho vyplatí nechat žít, jelikož je to skvělý bojovník s neuvěřitelnou rychlostí boje. S tímto elfem se rozhodně nudit nebudete, už jenom díky jeho provokativnímu hlasu a hláškám, které vždy prohlásí v nečekanou dobu,kdyby jste to nejméně čekali. Neodpustí si ani koketní žertíky...Zevran je prostě sukničkář jak má být. Je vždy hrr do boje.
Ze

A nakonec moje postava- Vanessa
Va
Rasa: Dálská elfka

Zaměření: Lotr-Duaelista

Zbraně: Luk a šípy, dva meče

Jaká je: Vanessa je silná osobnost, ignoruje Zevranovo narážky na ní, její rodiče jsou už oba po smrti a nikde je ani nepoznala, ona sama trpí Nákazou, ale nevzdává se i přesto že neví, jak dlouho ještě bude žít. Díky elfskému původu je stejně rychlá jako její rasový kolega Zevran. Kvůli nákaza musela opustit svůj klan a odejít k Šedým strážcům, jedině to ji zachrání. Alistair je také Šedý strážce, takže jsou to velicí parťáci.

A teď ještě video ze hry :)