Červen 2011

Odpadlíci- recenze

30. června 2011 v 16:41 | Elenya |  Povídky


Vážně se za sebe stydím, veškeré informace o povídce Strážci lidí mi záhadně zmizely, takže ji na čas pozastavuji i když přemýšlím, že pokud své zápisky nenajdu, tak bude hold děj jiný, než jsem měla původně naplánové, nechci ji mazat úplně.

!!!! Proto jsem začala psát tuto novou povídku s názvem Odpadlíci . Upozorňuji, že tyto postavy, co se tam objevují pochází z příběhu, který si píšu s Gennys, proto pro určité osoby můžou být známé. Také upozorňuji, že děj povídky se neshoduje s dějem příběhu, tento děj je jen variantou, co by se stát MOHLO. !!!


Recenze:


(Tato písnička se mi k tomu dokonale hodí:) )

,,Takhle to nemělo skončit, nechtěli jsme to tak, ale....už není cesty zpět. Nikdo z nás se za to neviní, asi se to mělo stát...nevím. Osud nám to pěkně spočítal a náš život je celý naruby. Naše rodiny jsme museli opustit...navždy, abychom do toho nenamočili i je. Je nám to líto.."

Byli ve špatný čas na špatném místě. Udělali, co museli. Jenže jiní na to mají jiný názor. Stačil jediný okamžik, jediný čin k tomu, aby se z nich stali vyvrhelové, zločinci a zrádci. Jak obhájíte vraždu ze sebeobrany, když nikdo jiný kromě vás ji neviděl? Nelze to obhájit. V ten moment se z vás stane zrádce vlastní rasy, podle ostatních jste spáchali vlastizradu a hon na vás začíná. Víte, že na krku vám toho visí už více, než ostatní vědí. Jak se skrýt, když vás hledají lidé, andělé i jedinci z vlastní démonské rasy? Hra o přežití právě začíná......

Nelor Infernus


Nelorovi je 22 let a je ze čtveřice nejstarší. Je úplně někým jiným, než si doposud myslel. Po zjištění, že jeho zesnulý otec byl adoptován zjistil i své pravé jméno - Nelor Infernus, jenže rod Infernus nemá zrovna dobrou pověst ani mezi démony. Nelorův rod je zavrhován, jelikož všichni jedinci z toho rodu jsou krvaví mágové, tudíž zločinci. A bohužel je za to odsuzují i osoby z vlastní rasy, tudíž démoni. Proto raději pro svou bezpečnost používá své původní jméno Nelor Auressel. Patří k démonské odrůdě Anarům (upíří démoni- démoni křížení s upíry) Vlastní malé kotě Sarena, které mu dělá společníka už od raného dětství.

Eren Emagan

Eren je Nelorův velmi dobrý kamarád i když ho Nelor považuje za svého bratrance. Je mu 19 let a už možná podle podobizny vycítíte jeho prudkou agresivní povahu. S oblibou bývá často zlomyslný a na své přátele nastraží čas od času nevinnou past. Eren má velmi bojového ducha a postupem času to určitě poznáte. Eren patří mezi normální démony.

Morgiana Mantus

Morgianě je 19 let, ale je o něco mladší než její přítel (kluk) Eren. Je to succuba, nebo-li svůdnice lidských mužů. Působí křehce, ale rozhodně taková doopravdy není. Nemá sice se životem v divočině tolik zkušeností jako ti tři, ale překvapivě rychle se učí a přizpůsobuje denodenním situacím a novému prostředí.

Laira Emaganová

Je z těch čtyř nejmladší a je jí 18 let. Laira je Erenova sestra a zároveň Nelorova přítelkyně (holka). Divoška, jak má být. Nebojí se použít hrubou sílu a zvláště na otravné dolejzající muže. Erena, svého bratra by za jiného nevyměnila. Občas jí dělá starost Nelorova tajemnost, díky níž má problémy posoudit jeho pocity.

Ztělesněnci fyzické přitažlivosti

27. června 2011 v 14:58 | Elenya |  Fantasy obrázky
Aneb, další z mojí rodiny
Dragon age 2

18. června 2011 v 19:03 | Elenya |  Obrázky na téma.....


Upoutávka na tuto hru + na konci video, co na ni říkáte? :)
Krvavá magie

9. června 2011 v 16:26 | Elenya |  Svět magie
Tato magie je nejbližší mé postavě na rotte, jelikož ji sama používá, akorát o tom sama neví, ale brzy se to dozví :)


Status: Magie utrpení, Zakázaná, Smrtící

Odpuštění: Ten, kdo ji používá je zkrátka odpadlík a zločinec, takže se její používání neodpouští

-Krvavá magie je nebezpečné odvětví magie.
Jejím hlavním cílem je zranit či zabít protivníka. Její nejlehčí formy ovládá převážná většina mágů a to jen pro svou ochranu. Mágové, kteří se na ní specializují se nazývají Krvaví mágové.Tito ji zkoumají většinou z touhy po moci a síle.
Starší mágové Krvavé mágy odsuzují a příliš s nimi nesympatizují.
Krvavý mágové se scházejí ve svých svatyních, kde uctívají dávno zapomenuté zlé barbarské bohy a provádějí odsuzované rituály vzývání krve, kde obětují různé druhy zvířat ( ano nejspíše i lidi ).
Mezi mnoho kulty Krvavých mágů je největší kult ,,Jasná rudá" , který vede velmistr Anheb Nyusis.

Krvavá magie a její účinky:

Jak už jsem napsala Krvavá magie se specializuje na ubližování a zabíjení.

Provedení: Stačí aby v sobě pocítil útočník záchvěv hněvu a nebo aspoň negativní energie. Což zní složitě, ale v momentě, kdy se rozhodnete toto kouzlo použít ta malá negativní vlna vám propluje žilami ať chcete či ne.
Podívá se útočník na oběť nebo pokud je oběť v bezprostřední blízkosti, jen pomyslí na svou oběť a řekne(zašeptá,pomyslí při vyšší úrovni) zaklínadlo: s'sech .

Dragon age 2- Soundtrack

5. června 2011 v 16:28 | Elenya |  videoklipyTak, tady jsou mé čtyři nejoblíbenější písničky z druhého dílu této úžasné hry. I druhý díl příznivcům doporučuji, pokud jste však první díl nehráli a chcete si tohle zahrát, tak je lepší si první díl zahrát, aspoň pochopíte souvislosti. Také tam budete potkávat i některé staré známé postavy z prvního dílu a věřte mi, že když je uvidíte, zasmějete se stejně jako já. :)