Srpen 2011

Fantasy svět podle Akiko

29. srpna 2011 v 12:17 | Elenya |  Fantasy obrázky
Po dlouhé době přidávám sadu od někoho jiného, než ode mě. Doufám, že se Vám její výběr bude líbit stejně jako mě :)


Krása Česko- Saského Švýcarska

25. srpna 2011 v 21:46 | Elenya |  Fotky
Toto jsou fotky z dovolené v roce 2009. Vzpomínám na ni moc ráda a do krásné přírody tohoto národního parku v severních Čechách se vždy ráda vracím:)
Při svitu úplňku

13. srpna 2011 v 1:45 | Elenya |  Události mého okolí
Zbožně zírám na neúplný kulatý měsíc, proč mě jeho svit tak fascinuje? Jaký názor na něj mají ostatní? Nezajímají se o něj? Bojí se ho, či sdílí mou radost z jeho přítomnosti?


Já toto nádherné období už moc dobře znám. Mou duši naplňuje nenadálá energie, chuť cestovat večerní krajinou, brázdit hřbitovy a také špatné usínání, někdy i probdění celé noci. Proč má na mě takový vliv, jaktože cítím náhlou dávku přibývající neobvyklé síly, povzbuzení a vitality? Někdy je pomyšlení na to až děsivé. Stále hledám vysvětlení, ale to zřejmě uniká mé od přírody zvídavé mysli.

Možná je to jen klam, ale mívám pocit, že ten úplněk má oči a dívá se přímo na mě. Volá mě. Chce mi ukázat správnou cestu, jenže já neposlouchám, všímám si jen svého. Kdybych mu třeba naslouchala, co mi chce říci, vydala se s ním na společnou cestu nebesy plnými hvězd, vzlétla k němu a posadila na tmavý mrak.....asi si říkáte, co to tu blábolím, ale já to tak skutečně cítím, v hloubi své nepochopitelné duše.

Řeknu to narovinu, já nikdy nebyla jako ostatní, nikdy necítila situaci tak jako oni, ti povrchní ...jak je jen nazvat? Dobrá otázka. Čím vlastně lidé jsou? Zpět k tématu. Jako vždy odbočuji.

Nemá cenu tady tápat po tom, co se mi snaží ten zářivý míč naznačit. Nikdo nenajde správnou odpověď. Jen já sama musím rozluštit zakódovanou zprávu, zničit ten magický obal, abych se dostala k vytouženému cíli. Otázkou zůstává, jak tohle provést? Možná že klíč k této hádance má každý z nás uvnitř, kdo to cítí stejně jako já, jen ho stačí najít, což bude určitě velmi obtížné.

Assassins creed 2 - Brotherhood

11. srpna 2011 v 14:43 | Elenya |  videoklipy
Ezio na to už není sám :))


Odpadlíci - 1. díl - V dalekých hlubinách duše

9. srpna 2011 v 15:48 | Elenya |  Povídky
Tak přidávám první díl jako takové zkušební lákadlo, jestli to vůbec bude mít smysl psát. :D

!!!!!Postavy sice budou hovořit démonským jazykem, ale já jejich rozhovory budu psát klasickým lidským jazykem, aby ste jim vůbec rozumněli. !!!!!

Je to sice kratší, ale slibuji, že příště toho bude více :)