Duben 2015

Vindictus - screenshoty část 3

20. dubna 2015 v 22:00 | Elenya |  Obrázky na téma.....
Aneb, pojďme si pořádně zablbnout! :)

Kdyby někoho zajímalo, co to je, tak žabí kůže.


Malus Temná čepel

10. dubna 2015 v 13:48 | Elenya |  Obrázky na téma.....
Malus je inteligentní, schopný a nezdolný, nemá však problémy s krutostí, násilím nebo zradou. Do společnosti svého lidu, ve které přežijí jen silní a nemilosrdní, se tak skvěle hodí. Malus patří ve světě Warhammeru mezi obávané temné elfy - Druchii. O Malusovi dokonce pojednává i jedna pětidílná série v knižním světě Warhammeru, takže kdo bude mít zájem poznat jeho osobnost, ví, kde se o ní dočíst.
Dragon age - Císařství masek - Patrick Weekes

2. dubna 2015 v 18:41 | Elenya |  Zajímavé knihy

O trůny se neválčí jen v Martinově fenomenální sáze Píseň ledu a ohně, ale rovněž ve čtvrtém literárním přírůstku k neméně populární videohře Dragon Age, románu Císařství masek.
Císařovna Celene Orlesiánská dovedla říši k věku osvícení, ale síly moci, přelévající se pod povrchem věcí, jsou už opět v pohybu. Na spadnutí je válka mezi templáři a mágy a rovněž elfům se zdá, že ono "osvícení" náleží jen některým vyvoleným.
Milenky, generálové a zrádci
Své si k napjaté situaci ale řeknou i velkovévoda Gaspard, císařovnin generál, který však nevěří v její diplomatický přístup k řešení problémů, a rovněž elfka Briala, Celenina služebná, vyzvědačka a milenka. Oba dva budou muset zjistit, kde leží hranice jejich loajality k panovnici, jíž zasvětili valnou část svých životů…
Po Davidu Gaiderovi se do románových příběhů ze světa Dragon Age pustil další ze členů vývojářského týmu původních videoher, Patrick Weekes. Je to jen dobře, protože stejně jako jeho předchůdce má svět a jeho zákonitosti, jež pomáhal spoluvytvářet, v malíku. Natěšený čtenář se tak dočká dalšího střípku ze série, které lze propadnout velmi snadno…